![Сміття в місті Бориспіль](https://boryspil.city/wp-content/uploads/2020/02/351-1132x509.jpg)
Міському КП «ВУКГ» не вдається переконати всіх бориспільців, які живуть в приватному секторі, укладати договори на вивезення сміття.
Мешканці міста не хочуть платити за вивезення сміття, бо вважають, що відходів у їхніх домогосподарствах немає. «Ось, куди дівають непотріб ті, хто не платить за вивезення сміття. Посадки засмічені. Привозять машинами, вивантажують».
«Платити всім, нужденним — допоможемо»
— Усі бориспільці мають платити за послугу з вивезення сміття в залежності від кількості людей, які проживають у будинку. Якщо говорити про пільгові верстви населення, то такі громадяни можуть звернутися до депутата округу і, відповідно до акту обстеження, отримати адресну грошову допомогу з міського бюджету.
![На сесії міської ради відбулася дискусія про те, що мешканці міста не хочуть платити за вивезення сміття, бо вважають, що відходів у їхніх домогосподарствах немає. «Я покажу, куди дівають непотріб ті, хто не платить за вивезення сміття. Посадки засмічені. Привозять машинами, вивантажують. «Платити всім, нужденним — допоможемо» — Усі бориспільці мають платити за послугу з вивезення сміття в залежності від кількості людей, які проживають у будинку. Якщо говорити про пільгові верстви населення, то такі громадяни можуть звернутися до депутата округу і, відповідно до акту обстеження, отримати адресну грошову допомогу з міського бюджету. А коли говорити про сміттєву проблему у глобальному масштабі (сміттєпереробні заводи), то без чіткої державної програми на місцевих рівнях ні Бориспіль, ні інші міста країни не впораються.](https://boryspil.city/wp-content/uploads/2020/02/у6534-1132x509.jpg)
![Сміття на околицях міста](https://boryspil.city/wp-content/uploads/2020/02/3-1-1132x509.jpg)
![Сміття на околицях міста](https://boryspil.city/wp-content/uploads/2020/02/2-1-1132x509.jpg)
А коли говорити про сміттєву проблему у глобальному масштабі (сміттєпереробні заводи), то без чіткої державної програми на місцевих рівнях ні Бориспіль, ні інші міста країни не впораються.
Недавні записи
- Тарифи на тепло не підвищуватимуть до квітня 2024 року
- Шокуюча пригода в Борисполі: Дитина врятована після застрягання у решітці зливної канави
- Трагедія під час експедиції до решток «Титаніка»: загадкове зникнення батисфери «Титан» та пошуки команди
- Метеоритний потік Ліриди: коли можна загадувати бажання, як спостерігати та звідки беруться метеори
- Набір до лав батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль управління патрульної поліції у Київській області