Ви тут
Головна > Новини Борисполя > Чемпіонат України з плавання: всі результати серед молоді та юніорів

Чемпіонат України з плавання: всі результати серед молоді та юніорів

5/5

Добіг кінця зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, який з 19 по 22 лютого приймав Дніпро.

У змаганнях взяли участь 490 плавців (183 дівчат та 307 юнаків) з 24 областей України, Києва та гості з Республіки Білорусь.

Перші нагороди до медальної скарбнички Київщини принесли вихованці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Володимир Лісовець виборов друге місце на дистанції 50 м брасом та відзначився сріблом в естафетах.

У комбінованій естафеті 4х100 м у складі команди Київської області: Бориславський, Сокирка Б., Лизогуб.

Та у змішаній комбінованій естафеті, де команда Київської області була представлена окрім Володимира наступним складом: Щербакова Є., Сокирка, Ільницька Х.

Також Лісовець відзначився серед юніорів. На дистанції 50 м брас він здобув золото, на 200 м брас – срібло. В комбінованій естафеті 4×100 м у складі Бориславський, Сокирка, Лизогуб Ата в естафеті 4×100 м комбінованій змішаній (Щербакова Є., Сокирка Богдан, Ільницька Х.) допоміг команді посісти другі місця.

Поліна Латишева посіла третє місце у плаванні на дистанції 50 м на спині.

Відзначилися на змагання і представники інших спортивних закладів.

Отже, результати серед молоді та юніорів.

Броварчанка Марія Дивак стала срібною призеркою на дистанції 50 м вільним стилем, де Єгор Романюк став першим серед чоловіків.

Надія українського плавання Ростилав Крижанівський виборов тилу чемпіона України на 100 м брас.

Данііл Ткаченко також став чемпіоном України в 200 м на спині.

Срібло на 50 м брасом здобуває Анастасія Габльовська (Бровари).

Єгор Романюк (Бровари) стає найкращим на дистанції 100 м вільний стиль та другим у 100 м батерфляй.

Естафета 4×100 м вільний стиль – бронзу виборює команда Київської області у складі Івасик Я., Ільницька Х., Долаврук Я., Щербакова Є.

Естафета 4×100 м вільний стиль – Чоловіки. Київська область стає срібним призером: Лизогуб А. І,ванюк І., Дорошенко Ю., Шевченко О.

Естафета 4×100 м Комбінована- Жінки. Команда Київщини (Щербакова Є., Перова К., Ільницька Х., Івасик Я.) стає третьою.

Результати серед юніорів

На дистанції 100 м брасом золото та срібло здобули Ростислав Крижанівський та Володимир Лісовець.

Єлизавета Щербакова в 200 м на спині взяла бронзову нагороду, де бронзу взяв і Іван Бориславський. Також Єлизавета стала другою в 50 м на спині та третьою 100м на спині.

Яна Долаврук стала третьою в 400 вільний стиль та в 400 м комплексне плавання.

Христина Ільницька з Борисполя та Богдан Сокирка з Броварів вибороли бронзові медалі на 100 м батерфляй. Також Христина здобуває срібло в 50 батерфляй. А Богдан – бронзу в 200 м комплексне плавання.

Естафета 4×100 м вільний стиль – Жінки. 3 місце посіла Київська область у складі Івасик Я., Ільницька Х., Долаврук, Щербакова Є.

Естафета 4×100 м вільний стиль – Чоловіки. 2 місце посіла Київська область у складі Лизогуб А., Іванюк І., Дорошенко Ю., Шевченко О.

Естафета 4×100 м комбінована – Жінки. 3 місце посіла Київська область у складі Щербакова Є., Перова К., Ільницька Х., Івасик Я.